ایمن آفرینان ارتفاع
سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

safetynet موسسه خیریه همدم فتح المبین

درباره ما
بیش از نیم قرن است که تحقیقاتی در خور توجه، برای دست یابی به مناطق غیر قابل دسترس انجام شده وامكان ارائه خدمات، درسازه هاي مرتفع، نظير: برج ها ، دکل ها ، سازه های فضایی، پالایشگاه ها، دودکش ها و ... را فراهم کرده است .
امروزه ، تکنیک های ایمنی دست یابی با طناب rope access ، کار در ارتفاع و امداد به دلایل  امنیت بالا ، ‏هزینه های کم و قابلیت دسترسی بیشتر ، به شدت مورد توجه دست اندرکاران مربوطه، مدیران ارشد و مسئولین امور ایمنی ‏در سراسر جهان و ایران قرار گرفته است.
 
‏شرکت های صنعتی، در حوزه های گوناگون که از خدمات ایمنی و روش های دسترسی ‏کار با طناب استفاده می کنند، در مقايسه با همتایان خود که از روش های سنتی ایمنی بهره ‏می گیرند،دارای آمار ایمنی بسیار بالا بوده و با حداقل حوادث ناشی از سقوط  رو به رو هستند.‏
 
انجام کار در زمان کوتاه و کم شدن زمان حضور در محل کار،خود، عاملی حائز اهمیت است که در به ‏حداقل رساندن خطا نقش ایفا میکندو زمینه بروز خطر را بسیار کاهش میدهد؛ طبعاً ،این زمان کمتر ، باعث کاهش هزینه های مرتبط نیز ‏می گردد.
 
 آنچه مسلم است تنها کسانی مجاز به کار بر روی سازه هامرتفع  هستند که دوره های آموزشی را طی ‏نموده اند، این افراد شناخت کامل و کافی نسبت به حوادث ، اتفاقات و روش ‏های ایمنی و کاردر ارتفاع را دارند . ‏ آن ها به خوبی از سیستم های حمایتی برای مهار خود و ابزارهای موردنیاز بهره می گیرند
 
مزايا و برتریهای كار در ارتفاع نسبت به روشهاي سنتي :
 
  • امنيت بالا
  •  سرعت بالاي اجراي كار
  •  هزينه های كمتر 
  •  دسترسي به نقاط غير قابل دسترس
  •  پائین آوردن احتمال آسيب به سازه و ساختمان
  •  عدم سد معبر
  • و...
 برنامه ريزي جهت كار در ارتفاع:
برنامه ريزي كار در ارتفاع ، فرآيندي است كه نياز به يك مديريت متمركز دارد. در اين فرآيند هدايت تيم بر عهده گروهي از متخصصين مجرب خواهد بود كه احاطه كاملي بر عمليات و نحوه ايمن سازي آن داشته باشند .
 
شرکت ایمن آفرینان ارتفاع ، با اتکا به تخصص اعضای خود و با تجربیاتی که به دست آورده است ،تلاش می کند با بهره گیری از دانش روز در حوضه های مرتبط با کار در ارتفاع ، شامل : شناخت کامل ابزار و وسائل ،اشراف کامل نسبت به فعالیت های مختلف کار در ارتفاع ، مسائل پزشکی ، وروانشناختی مربوطه و آشنایی با توجیهات اقتصادی از روشهای نوین ؛ با ارا ئه خدماتی در خور توجه و کار آزموده ، گامی مفید در راستای فعالیت های حرفه ای کار در ارتفاع از خود بر جای بگذارد .


           
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن آفرینان ارتفاع می باشد.
www.eemenafarinan.com

طراحی سایت و بهینه سازی سایت: سینام (ایرسئو)

The charm of a man is not only reflected in the breitling uk appearance, but also through the connotation of fake rolex training out. Attractive men not only pay attention to maintaining personal image, but also to distribute the rolex uk mature wisdom, low-key introverted light. And a good men's watches, but also must be a high value of color, temperament, good quality meter. The new launch of the fake hublot watches Chanel mechanical watches MONSIEUR CHANEL DE, is such a special for men to create, to bring the infinite charm of the wrist watch.